21.9.2017

Milí přihlášení na Krondor 2017,

posíláme poslední letošní info:
Kdo bude potřebovat odvoz od vlaku, volejte 776 140099, možná vám pomůžeme. Bohužel letos nemáme člověka výhradně na odvozy, takže pokud to jde, domluvte se s kamarády, abychom mohli v co největším počtu stavět a připravovat hru.

Tábořiště
Spodní část louky bude pro stylové táboření, horní část pro moderní stany. Prosím dodržujte to. Autem si přijdťe klidně až ke stanu, ale jakmile vyložíte, zaparkujte auto na začátek louky ke vjezdu (vjezd neblokujte) tak, aby byla auta ideálně do první čtvrtiny louky.
Třiďte odpad! A před odjezdem po sobě prosím ukliďte. Pytle si vyzvednete v hospodě nebo v registraci. Na plasty jsou modré pytle a na ostatní černé, ušetříte nám práci s odvozem odpadu a pomůžete s výrobou několika nových softshellových bund;) Sklo nemusíte pytlovat vůbec, stačí ho dát do bedny u hospody.
Dřevo je připraveno na hromadě vedle kadibudek. Nerabujte prosím okolní porosty. Rýč na vykopání ohniště najdete u hospody nebo u registrace. Ohniště si udělejte dle libosti v rozumné velikosti (zákopy pro tanky prosím ne), před odjezdem louku prosím uveďte do původního stavu, aby se dala sekat tráva.
Voda na mytí bude u toalet. Voda na pití u hospody. Díky nízkému počtu hráčů bude letos hospoda skromná, nějaké klobásy a párky, míchaná vajíčka po ránu, pivo, kofola a medovina na pití.

Hra
Pokud se chcete účastnit nočních bojů, potřebujete měkčenou zbraň do délky 60cm. Čím bezpečnější a měkčí, tím lepší. Drobné pravidlové změny oproti loňsku:
- Všichni střelci berou za 1.
- Plošně se snižuje základní počet životů o 1, pokud měla jednotka 1 život v základu, zůstal ji 1:)

To je snad vše, hrajte fér, užijte si boj a pamatujte, že hádáním se nic nevyřeší. Nejde o to vyhrát, ale užít si boj. Pokud se nám v sobotu povede vše rychle zvládnout, začátek hry posuneme na 11:00, abychom mohli po bitvě uspořádat nějaké klání ještě za světla. Kdo bude mít zájem, hlaste se u svých mágů do arén už klidně během dopoledne.
Za Orgtým
Bagr

28.8.2017

Prošli jsme stránky a snad už jsou všude aktuální informace. Jen přesné počty bojovníků v jednotkách ještě upravíme, aby byla hra co nejvyváženější. Hlásit se můžete bez omezení.
Pokud se chcete přihlásit za nějakou speciální jednotku, neváhejte nás kontaktovat!:)

21.8.2017

Registrace běží. Konečně:)
A mimochodem, hledáme schopné, sebevědomé jedince na pozice velitelů!

1.8.2017

Na stránkách jsou aktualizované informace pro letošní ročník.

2.1.2017

Na kalendáři je aktuální datum letošního ročníku - 22.9.2017. Rezervujte si místo v kalendáři! ;)

16.9.2016

Komu se chce, může hodnotit na larpové databázi. ČSLD!

23.9.2016

Poslední letošní info.
Kdo bude potřebovat odvoz od vlaku, volejte 776140099. Bohužel letos nemáme člověka výhradně na odvozy, takže pokud to jde, domluvte se s kamarády, abychom mohli v co největším počtu stavět.
Tábořiště Spodní část pod stohama slámy bude pro stylové táboření, horní část nad stohama pro moderní stany. Prosím dodržujte to. Autem si přijdete klidně až ke stanu, ale jakmile vyložíte, zaparkujte auto na začátek louky ke vjezdu (vjezd neblokujte), aby byla auta ideálně do první čtvrtiny louky.
Třiďte odpad! A před odjezdem po sobě prosím ukliďte. Pytle si vyzvednete v hospodě nebo v registraci. Na plasty jsou modré pytle a na ostatní černé, ušetříte nám práci s odvozem odpadu a pomůžete s výrobou několika nových softshellových bund :) Sklo nemusíte pytlovat vůbec, stačí ho dát do bedny u hospody.
Dřevo (letos suché) je připraveno na hromadě vedle stohu uprostřed. Nerabujte prosím okolní porosty. Rýč na vykopání ohniště nejdete u hospody nebo u registrace. Ohniště si udělejte dle libosti v rozumné velikosti (zákopy pro tanky prosím ne), před odjezdem louku prosím uveďte do původního stavu, aby se dala sekat tráva.
Voda na mytí bude u toalet. Voda na pití u hospody.
Díky nízkému počtu hráčů bude letos hospoda skromná, nějaké klobásy a párky, míchaná vajíčka po ránu, pivo, kofola a medovina na pití. K dobývání města potřebujete nejenom zbraně a kostýmy, ale misku (nebo podobnou věc) na jídlo, letos i invaze aby nebyla smutná :)
Pokud se chcete účastnit nočních bojů, potřebujete měkčenou zbrań do délky 60cm. Čím bezpečnější a měkčí, tím lepší.
A protože je letos přihlášeno žalostně málo invazních jednotek, královští střelci berou pouze za 1 život, aby zůstala hra stále zábavná.
To je snad vše, hrajte fér, úžijte si boj a pamatujte, že hádáním se nic nevyřeší. Nejde o to vyhrát, ale užít si boj ve městě i mimo něj.
Za Orgtým Bagr

16.9.2016

V neděli budeme odesílat mail všem co nezaplatily, abychom pročistily neplatné registrace. Kdo na tento email neodpoví do úterní půlnoci bude jeho registrace smazána, aby měly možnost přihlásit se do vysněné jednotky ti co přišli později

13.9.2016

Doladili jsme drobnosti v prvidlech, o klečení a zásahových plochách, o možnostech měnit zbraně, o povinných šerpách pro téměř všechny invazní jednotky a o zákazu vytrhávání kopí a pík.

13.9.2016

Registrace poběží do středeční půlnoci tedy do půlnoci 21.9.2016 takže se přihlašte včas, abychom s vámi počítali. Pokud budete vědět, že nemůžete přijet napište nám abychom uvolnili místo pro ostatní buďte ohleduplní.

6.9.2016

Kdo z vás má velitelské ambice prosím o editaci Vaší přihlásky nějak nám to nefungovalo. Chyby ve výpisu kdo platil a kod ne byly také opraveny.

23.8.2016

Pokud chcete přijet pomoct s přípravou bitvy, vyberte si termín a doražte. Pokud se vám žádný nehodí, zkuste domluvit jiný, je pořád co chystat a s čím pomoct:)

17.8.2016

Byly aktualizovány stránky a běží možnost přihlašování.

23.9.2015

Protože město není tak docela větru odolné, není ho možné stavět moc dlouho dopředu. Pokud má tedy někdo chuť a čas, je možné přijet na dokončovací stavěcí brigádu teď ve čtvrtek a/nebo pátek. Nám by to hodně pomohlo a vy ušetříte na registraci ;)

20.9.2015

Nějakou záhadou se nám pokazila registrace za civilisty, ale už je opravena, takže pokud chcete přijet, můžete se přihlásit. Přilašování poběží až do čtvrteční půlnoci a plaba bude možná na místě 100Kč.

10.9.2015

Byla zastavena možnost registrovat se za Království.

1.9.2015

Doplněny informace k tábořišti a o čem ta hra vlastně je.

30.8.2015

Už jsou známé termíny předkrondorských brigád - najdete je v informacích.

20.8.2015

V informacích najdete aktuální harmonogram letošního ročníku.

17.8.2015

Pravidla jsou aktualizována pro letošní ročník.

10.8.2015

Je sice vedro k padnutí, přesto jsme zvládli sbalíkovat a svozit zásobu letošních balíků slámy na barikády. Můžete se těšit na jejich bourání:)

1.7.2015

Registrace je v provozu, jen platit zatím bohužel není možné. Účet bude funkční během následujících 14ti dnů, všem přihlášeným pošleme mail, jakmile budeme znát podrobnosti k platbám.

10.6.2015

Registrace je funkční a připravená, čekáme jen na vyřízení posledních papírů kvůli účtu. Do konce června určitě poběží.

Již teď se ale ozývají větší skupiny a zabírají celé jednotky:) Tak pokud je vás více a chtěli byste také jet za určitou jednotku např. kvůli barvě varkočů, neváhejte se ozvat co nejdříve na mail.

31.5.2015

Krondor 2015 bude! Přijeďte :)

29.9.2014

Přidali jsme organizátorské shrnutí letošního ročníku.

23.9.2014

Bitva o Krondor je na ČSLD! Hodnoťte a komentujte dle libosti:)

22.9.2014

Děkujeme všem, kteří dorazili - připravit vše, co jsme si předsevzali, bylo náročnější, než jsme čekali. A vše, co mohlo, se kazilo. (A to jsme díky nízkému počtu přihlášených nakonec využili jen polovinu plánovaných herních prvků.) Přesto všechna práce rozhodně stála za to! Bitva byla skvělá, hráči nadšení bojovníci a vesničané veselé oběti:)
P.S.: Vašek je hrdina!

17.9.2014

Je zastavena registrace, kdo bude chtít přijet neregistrovaný, bude zařazen do armády Smaragdové královny - počítejte s tím prosím a vezměte si odpovídající kostým a zbraně.

15.9.2014

Město se bude v tomto týdnu dostavovat, kdo by měl čas a chuť, může dorazit během tohoto týdne na výpomoc, občerstvení a ubytování zajištěno.

14.9.2014

Už stojí kostra města:) Děkujeme všem pomocníkům!

13.9.2014

Posunuli jsme termín pro platbu sníženého vstupného, platba musí být připsána účet do 17.9.2014. Proto neváhejte a registrujte se.

11.9.2014

Na přání hráčů jsme upravili obrázek a popis Dubasovi kompanie.

8.9.2014

MŠ Krondor shání dobrovolníky na pozici vychovatel/ vychovatelka. Náplň práce - rozcvička s mečem, prohnání dětí po bojišti, nácvik vylodění a potápění lodí, zodpovědná evakuace dětí z krizových zón, exkurze do zřícenin paláce. Odměnou bude pocit z dobře vykonané práce, možnost otestovat vlastní odolnost a vytrvalost a příděly z armádní kuchyně.

5.9.2014

Je zajištěná pravidelná kyvadlová doprava Lužná - Hředle. Podrobnosti v Informacích.

31.8.2014

V informacích je harmonogram celé akce.

30.8.2014

Dnes dorazily k tábořišti dva valníky dřeva na ohně.

29.8.2014

Registrace i detailní popisy všech jednotek jsou už definitvně hotové.

26.8.2014

Na pravidlech a registraci se ještě stále pracuje, ale už se dá registrovat a velké změny se neočekávají.

25.8.2014

Aktuální pravidla a zprovoznění registrace.
A právě se sklízí dalších 200 balíků.

23.8.2014

Prvních 1000 balíků slámy sbaleno a připraveno na stavbu:)

Registračky

Spolujízda

Bazárek

Odkaz na Facebookovou událost ZDE.

Vzkazy